Traseul Târgu Cucu – Ciric a fost suspendat
Compania de Transport Public Iași a anunțat că traseele către/dinspre zona Ciric au intrat în programul aferent sezonului rece. Astfel, până pe 30 aprilie 2019, pe traseul 49 (Târgu Cucu – Cimitirul „Sf. Petru și Pavel“ – Complex Roua Residence) circulă zilnic, un autobuz la fiecare 30 de minute. Plecările din Târgu-Cucu sunt programate în…